چهل میلیون مشتری در شبکه اجتماعی تلگرام، به انتظار شماست

راه اندازی ربات فروشگاهی

معرفی ربات پرمیوم فارسی تلگرام

با سلام احترام، شبکه اجتماعی تلگرام چندی پیش برخی از امکانات ممتاز و ویژه خود را در قالب پرمیوم عرضه کرد، که متاسفانه به دلیل تحریم ایرانیان توسط وزارت خزانه داری ایلات متحده آمریکا که موجب ان شده است ایرانیان از هر گونه فعالیت های مالی بین المللی منع شوند، امکان خرید پرمیوم برای ایرانیان وجود ندارد.
با توجه به اینکه شرکت های پرداختی مانند ویزا کارت و مستر کارت در ایران فعالیت نمیکنند و قاعدتا هموطنان ما از خرید و استفاده از امکانات ممتاز تلگرام که در قالب پرمیوم عرضه میشود محروم می مانند.

  • بات کاج تصمیم گرفت برای عدم محرومیت ایرانیان از پرمیوم، سیستم پرمیوم فارسی را راه اندازی کند تا هموطنان ما بتوانند به راحتی و آسان با درگاه پرداخت ریالی و با استفاده از کارت بانکی ایرانی برای خود پرمیوم فعال کنند.
  • برای احترام به ارزش مخاطب ایرانی، در تمامی محصولات که توسط پرمیوم فارسی عرضه میشوند تا پایان اعتبار اشتراک گارانتی فعال ارائه خواهد شد، این گارانتی به این معنا است که پرداخت و فعال سازی پرمیوم برای شما کاملا قانونی و صحیح است و تا لحظه آخر اتمام اعتبار اشتراک میتوانید از آن استفاده کنید.
  • تعرفه های که در پرمیوم فارسی قرار میگرند به روز و بر اساس قیمت دلار روز محاسبه میشود و با کمترین حالت ممکن کارمزد انجام میشوند.
  • با این حال که ربات پرمیوم فارسی برای مخاطب ایرانی طراحی و ایجاد شده است اما تمام فارسی زبانان در سرار نقاط ایران از جمله افغانستان امکان استفاده از ربات و سیستم را خواهند داشت و هیچ منعی وجود نخواهد داشت.
  • کاربران عزیز لطفا به مشخصات ربات دقت کنید که حتما ربات با آیدی FaPremiumbot باشد و هر گونه ربات دیگری با نام یا پیشوند/پسوند دیگر مربوط به بات کاج نیست.

آیدی ربات پرمیوم فارسی: @FaPremiumbot
آ
یدی پشتیبانی پرمیوم فارسی: @
Adpix

لینک وبسایت رسمی پرمیوم فارسی : https://fapremium.ir/

preloader
لطفا صبرکنید...