بات کاج
پیشرو در طراحی و توسعه ربات

داستان شروع ما :

ما بات کاج هستیم . هدف اصلی ما توسعه و هوشمند سازی برای هر کاری و چیزی هست ، اما چطور ؟

بات کاج از 20 روز قبل از نوروز 1396 برای یک شروع تازه با به عرصه برنامه نویسی گذاشت . میخواستیم به مدیران کسب و کار ها و مدیران کانال و گروه ها کمک کنیم تا با استفاده از ربات و پروژه های ما و آموزش های رایگان ما و ابزار های کاربردی با کیفیت ، کسب و کار بهتری داشته باشند . پس دست به کار شدیم .

 • 20 روز قبل از نوروز 1396 – قبل از بات کاج
  تقریبا 3 سالی میشد که محمد هاشمی توی بلاگ نویسی مشغول به تولید محتوا ساده بود ؛ در کنار تولید محتوا ویرایش و توسعه قالب های HTML بلاگ رو هم انجام میداد ولی اما حرفه ای نبود .
  با معروف شدن تلگرام ، محمد تصمیم میگیره در کنار تولید محتوا در وبلاگ، در تلگرام یک کانال ایجاد کنه و توی کانال تلگرام هم فعالیت داشته باشه . از دوستان خودش و کاربر های قدیمی وبلاگ خودش درخواست میکنه توی کانال تلگرامش عضو بشن و محتوا بیشتری رو توی کانال دنبال کنند ، بعد از مدت کوتاهی اعضا کانال به 43 عضو میرسه و این یه موفقیت بزرگ برای محمد در اون زمان بود .
  اما این موفقیت کوچیک با فیلتر شدن تلگرام به پایان میرسه ، و محمد به همون وبلاگ قبلی خودش رو میاره ، بعد از یک مدت کوتاهی با آپدیت های تلگرام مثل ( افزودن پروکسی ) و ساده تر شدن برای اتصال به تلگرام ، محمد مجدد تصمیم میگره توی تلگرام فعالیت داشته باشه ولی اما اینبار متفاوت تر !

محمد که توی وبلاگ نویسی ، ویرایش و توسعه قالب های HTML رو هم انجام میداد کمی با مفهوم برنامه نویسی آشنا بود ، همین آشنایی جزئی به برنامه نویسی باعث شد محمد توجه اش به قابلیت جذاب تلگرام یعنی ( ربات ) جلب بشه ، محمد مقاله های فارسی و انگلیسی که درباره ربات تلگرام منتشر شده بود رو میخونه و متوجه میشه برای اینکه بتونه یک ربات تلگرام شخصی طراحی کنه باید با زبان برنامه نویسی ( PHP یا Lua یا Python ) آشنا باشه . علاقه به توسعه و برنامه نویسی باعث میشه با پیشنهاد یکی از دوستان اون زمان زبان برنامه نویسی PHP رو شروع کنه .

اینجا شروع داستان بات کاج یا همون (ربات سازان کاج) سابق هست

 • تیر ماه 1396 – شروع بات کاج
  محمد کم کم با زبان برنامه نویسی PHP آشنا شده بود و میتونست برای خودش ربات ساده تلگرام طراحی کنه ولی اما کافی نبود! این ربات ها حتی برای خود محمد جذاب نبودن چه بسا برای مدیران کسب و کار ها جذاب باشند . محمد فعالیت با نام بات کاج رو موقتا بیخیال میشه ، میره سراغ توسعه یک ربات بازدیدگیر که در اون بازه زمانی بسیار مخاطب پسند بود ، تقریبا بعد 5 ماه پروژه ربات بازدیدگیر محمد با شکست مواجه میشه ، خب طبیعی هم بود که محمد توی این پروژه شکست بخوره چون اون فقط 5 ماه تجربه توی برنامه نویسی داشت .

ما به اواخر سال 1396 رسیدیم ، یک ایده جدید توی تلگرام ترند شد ، باز هم ربات بازدید گیر ولی اما با سبک جدید تر ، سبک قبلی با استفاده از کاربران بود ولی در سبک جدید توسط ربات (اکانت فیک) بود . محمد بعد از 2 ماه از ترند شدن این نوع ربات ها مشغول به توسعه یکی از این ربات ها با نام (وینا) میشه ، اما این بار متفاوت تر ، محمد از تجربه خودش از 5 ماه پیش و تجربه اش در بلاگ نویسی و تولید محتوا استفاده میکنه و یک ربات بازدیدگیر (ویوپنل) متفاوت تر ارائه میده ، همین تفاوت باعث شد ربات توسعه یافته توسط محمد خیلی زود معروف بشه .

بعد از مدت کوتاهی محمد تصمیم میگیره از نسخه ربات خودش به افرادی که علاقه مند هستند یک ربات شخصی بازدید گیر داشته باشند بده ، همین باعث شد دوباره محمد به فکر توسعه تیمی به اسم (ربات سازان کاج) بی افته دقیقا همون ایده ای که محمد تقریبا 12 ماه پیش رها اش کرده بود . نیاز مدیران کانال به بازدید هر روز بیشتر از دیروز میشد و همین دلیل شد تا افرادی زیاد تری مشتاق به داشتن به ربات بازدیدگیر شخصی داشته باشند و همین طور محمد نسخه های ربات اش به فروش میرفت ، اما این آرامش و خوشحالی زیاد دوام نیاورد بعد از 4 ماه تلگرام با محدودیت های سنگین باعث شد روش بازدید ربات (اکانت فیک) دچار مشکل بشه و تمام ربات های بازدید گیر دچار اختلال بشن ، تلاش ها بی فایده بود و هزینه کردن و وقت گذاشتن روی پروژه بازدید نمی صرفید ، موقتا محمد این پروژه رو رها میکنه ، حالا محمد کمی تجربه و دانش در برنامه نویسی ربات تلگرام بدست اورده بود و از نظر خودش میتونست پروژه قبول کنه .

 • سال 1397 شروع مجدد بات کاج
  محمد شیوه کاریش در ایده بات کاج(ربات سازان کاج سابق) به صورت کامل تغیر میده ، شروع میکنه به فعالیت توی کانال تلگرامش و با گذاشتن محتوا آموزشی رایگان و برخی اوقات سورس های رایگان تحولی به کانالش میده ، توی این بازه زمانی محمد برخی اوقات پروژه میگرفت و برخی اوقات هم سورس برای دیگران ران میکرد یا یه بازه زمانی کوتاه هم مشغول به ارائه هاست بود ، اما تمام اینا فقط برای محمد جذب سرمایه برای پروژه های بزرگ تر بود .
  محمد الان پیشرفت کرده بود ، هم تجربه داشت و هم دانش برنامه نویسی تا حدودی ولی اما باز خودش از خودش راضی نبود ، شاید همین راضی نبودن از خودش باعث شد هر روز خودش رو توسعه بده .

محمد در این بازه زمانی 1397 تا 1398 پروژه های شخصی و غیرشخصی زیادی انجام داد مثل ( شخصی : عضوینگ ، راسین ، وینا نسخه دو ) و برای مشتریان خود ربات های خوبی طراحی کرده بود ولی اما محمد باز هم راضی نبود

 • سال 1398 شروع بات کاج در پوش
  با توسعه عضوینگ ، بات کاج قدمی بزرگ در بستر پوش گذاشت
  شاید برای شما سوال باشد پوش به چه معناست ؟  پوش نام مخفف شده ( پوش نوتیفیکیشن ) است ، که یک اسم اشتباه از نظر معنا که عادت شده برای فعالیت خدمات مجازی در تلگرام است .
  با توسعه ایده فروش خدمات مجازی به روش ربات ، درخواست خرید سورس عضوینگ روز به روز بالا میرفت ، و محمد از شیوه و سبک قبلی خودش در بازدیدگیر استفاده کرد و به افراد از نسخه های عضوینگ ارائه میکرد ، همین موضوع باعث گستردگی بات کاج در بستر پوش بود .
 • سال 1399 تولد دو سالگی
  دو سال از اولین استارت ایده بات کاج (ربات سازان کاج) گذشته بود ، بات کاج الان مشغول به گرفتن پروژه اختصاصی و فروش نسخه های ربات خود و توسعه ربات ها و پروژه های شخصی خودش بود  .
  با گسترش کرونا ویروس و هجوم کاربر زیادی به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، بازار شبکه های اجتماعی بسیار داغ و پر فروش شده بود ، حالا هم فروش ربات و پروژه های شخصی بات کاج بیشتر شده بود و هم سفارش پروژه اختصاصی و سرعت توسعه بات کاج در سال 1399 بیشتر از سال های گذشته شده بود .
 • سال 1400 تولد سه سالگی
  حالا بات کاج از داشتن مشتری خیالش تا حدودی راحت شده بود ، و در حال توسعه نسخه های ربات خودش بود و در کنارش توسعه پروژه های شخصی خودش بود. و حالا بات کاج دیگه فقط با محمد در حال حرکت نبود و ( ریحانه ، فاطمه ، امین ، همایون ) به بات کاج اضافه شده بودند .
 • 6 روز قبل از نوروز 1401 تغیر نام و تحولی جدید
  بات کاج(ربات سازان کاج) قبل از این تصمیم تغیر نام فعالیت خودش رو به صورت جزئی در وب و طراحی اپ اندروید شروع کرده بود ولی اما بسیار جزئی و کوچیک بود ، محمد زمانی که از بات کاج(ربات سازان کاج) برای یکی صحبت میکرد، مخاطب فعالیت ربات سازان کاج رو محدود به تلگرام میدید یا اصلا به ذهن اون یک مجموعه برنامه نویسی خطور نمیکرد به همین دلیل محمد متوجه شد اسم ( ربات سازان کاج ) برای ادامه فعالیت مجموعه خوب نیست و تصمیم میگیره یک تغیر هوشمندانه بده .
  ایده تغیر نام مصادف با عید نوروز و شروع قرن جدید بود که تصمیم محمد رو برای تغیر نام جدی تر میکرد که حتما با شروع قرن جدید نام و تحولی جدیدی و خاصی به بات کاج بده .
 • و در 23/12/1400 ربات سازان کاج به بات کاج تغیر یافت .
  معنای اسم بات کاج را میتوانید این پست ( کلیک کنید ) بخوانید!
 • شیوه کار ما :
  برنامه نویسی چیست ؟
  برنامه نویسی یعنی طراحی یک برنامه از قبل برنامه ریزی شده برای انجام یک کار به صورت خودکار که در زمان اجرا برنامه از قبل برنامه ریزی شده اجرا و پردازش شود و یک خروجی را به کاربر نمایش دهد . ( البته این نکته را به یاد داشته باشید منظور از برنامه ؛ نرم افزار یا اپ اندروید نیست ، حتی وبسایت هم نیست ، بلکه هر چیزی که از قبل برنامه ریزی شده باشد و ویژگی های بالا را داشته باشد برنامه گفته میشود ) ، برای مثال طراح یک اپ اندروید با با طراح یک پلتفرم خرید و فروش هر دو برنامه نویس نام دارند . همچنین طراح رابط کاربری ماشین های تسلا هم برنامه نویس نام دارد.
 • هدف بات کاج چیست؟
  ما میخواهیم به مدیران کسب و کار ها و مردم جامعه کمک کنیم تا با استفاده پروزه ها و ابزار های ما و اموزش های ما کسب و کار و زندگی بهتری داشته باشند
 • روش کسب درآمد بات کاج چیست؟
  بات کاج بخش اعظمی از درآمد خود را از طریق پروژه های فعال شخصی خود بدست می آورد و بخشی دیگر از طریق دریافت و طراحی پروژه برای مشتریان بدست می اورد و بخش دیگری از درآمد خود را از طریق ارائه ابزار های کاربردی یا خدمات کاربردی بدست می آورد .
 • روش دریافت وجه از مشتری چگونه است؟
  تمامی پرداخت ریالی شما از طریق درگاه شاپرک بوده و قبل ارائه پروژه به شما هزینه طراحی پروژه از شما دریافت میشود .
  برای افراد که در ایران زندگی نمیکنند هم میتوانند از طریق ارز دیجتال به صورت دلاری پرداخت کنند .
 • روش پشتیبانی محصولات ؟
  شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم  و همچنین میتوانید از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید .
 • ارائه آپدیت های ماهانه و منظم
  تمامی پروژه های که توسط ما طراحی شوند قابل آپدیت هستند و برخی از پروژه ها که به صورت اختصاصی برای شما طراحی نشده باشند به صورت ماهانه و منظم (70 درصد رایگان) آپدیت خواهند شد و طبیعتا سرعت و امکانات بهبود و توسعه پیدا خواهند کرد و در پروژه های اختصاصی به درخواست مشتری امکانات و ایده های مد نظر مشتری بر روی پروژه اعمال میشوند .
 • بازگشت وجه در صورت مشکل داشتن پروژه
  ما در بات کاج سعی میکنیم پروژه شما را بدون مشکل با خطای صفر ارائه دهیم ولی در صورت بروز هر گونه مشکل تیم فنی ما در کنار شما هستند و تمام مشکلات و باگ ها پروژه شما را رفع خواهند کرد و اما اگر هم باز هم از خرید منصرف شدید میتوانید وجه خود را از ما پس بگیرید .

با احترام بات کاج – 1401

تبلیغات
درباره ما
ما بات کاج هستیم . هدف اصلی ما توسعه و هوشمند سازی برای هر کاری و چیزی هست ، اما چطور ؟ بات کاج از 20 روز قبل از نوروز 1396 برای یک شروع تازه با به عرصه برنامه نویسی گذاشت . میخواستیم به مدیران کسب و کار ها و مدیران کانال و گروه ها کمک کنیم تا با استفاده از ربات و پروژه های ما و آموزش های رایگان ما و ابزار های کاربردی با کیفیت ، کسب و کار بهتری داشته باشند . پس دست به کار شدیم .
ادامه داستان بات کاج ...
ارتباط با ما
 • ایران ، قم
 • 09931735502
 • شنبه تا پنج شنبه : 10 صبح الی 10 شب
آخرین دیدگاه ها
 • محمد هاشمی
  محمد هاشمیسلام بر روی هاست شخصی شما از بات هاست نصب میشه....
 • علیسلام بعد از خرید سورس بهمون داده میشه یا بروی هاست بات کاج ران میشه ؟ وبسرویس شخ...
 • محمد هاشمی
  محمد هاشمیسلام، با چه خطایی رو به رو میشید؟...
 • محمد هاشمی
  محمد هاشمیسلام میتونید به آیدی @HSheMy پیام بدید...
 • علیسلام دمتون گرم به نظر سورس خوبی میاد می‌خوام خرید کنم لطفا یه آی دی تلگرام بدید...
نماد اعتماد

تمامی حقوق برای" بات کاج "محفوظ است.